Kontakt

  • E-mail:sklep@arogena.eu
  • Telefon0048 601574829
  • Godziny działania sklepuPN -PT 9.00 - 16.00

Chmura tagów

Regulamin

 

Regulaminalt

 

 

 

 

1.       Zamówienia składamy poprzez prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia i przesłanie go do nas, z chwilą potwierdzenia wpłaty za zamówienie zostaje ono przekazane do realizacji.

2.       Zamówienia wzbudzające wątpliwość tzn. bez podania danych kontaktowych lub potwierdzenia płatności mogą zostać nie zrealizowane.

3.       Zamówienia internetowe można składać przez całą dobę. Wyjątkiem są zamówienia telefoniczne, które przyjmujemy od Pn. do Pt  w godzinach 08:00-16:00. Zamówienia złożone w soboty, niedziele i święta rozpatrywane będą od rana najbliższego dnia roboczego.

4.       Zastrzegamy sobie prawo do wycofania niektórych produktów ze sprzedaży.

5.       Ceny towarów znajdujących się w naszym sklepie wyrażone są w złotych polskich i zawierają podatek VAT.

6.       Wszystkie produkty prezentowane na naszych stronach internetowych są objęte gwarancją.

7.       Wystawiamy faktury VAT dla firm. Osoby prywatne otrzymują paragon.

8.       Z zakupionego produktu można zrezygnować w ciągu 10 dni od daty odebrania przesyłki (bez podania przyczyny), zgodnie z Ustawą z dnia 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów.
Rezygnacja może nastąpić tylko wtedy, gdy produkt:

-nie był używany

-nie został pozbawiony fabrycznego opakowania - folia, jeżeli takie posiadał

-nie został pozbawiony fabrycznego opakowania - pudełko, jeżeli takie posiadał

-nie został w inny sposób zniszczony.

Produkt należy do nas odesłać w paczce razem z otrzymanym dokumentem sprzedaży i numerem własnego konta bankowego. Gwarantujemy zwrot wartości produktu. Nie zwracamy kosztów dostawy i odesłania do nas produktu. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Paczkę (odpowiednio zabezpieczoną) należy odesłać pod adres: Arogena ul Drzymały 18 64-200 Wolsztyn.

9.       W przypadku widocznego uszkodzenia przesyłki (wgnieciona lub rozdarcia paczki) prosimy o sprawdzenie zawartości paczki w obecności kuriera. W następnej kolejności, prosimy o szybki kontakt telefoniczny z Działem Obsługi Klienta arogena.  Zgłaszając reklamację dotyczącą wad fabrycznych produktu, należy podać imię i nazwisko zamawiającego, nr zamówienia oraz opisać przedmiot reklamacji. Produkt prosimy do nas odesłać razem z otrzymanym dokumentem sprzedaży i wypełnionym formularzem reklamacyjnym. Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych do nas za pobraniem. Paczkę odpowiednio zabezpieczoną prosimy odesłać na Arogena ul Drzymały 18 64-200 Wolsztyn.

10.    Z chwilą złożenia zamówienia, klient wyraża zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych, niezbędnych do realizacji zamówienia przez PPHU JMS. w oparciu o ustawę z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 133, poz. 883). Klient firmy PPHU JMS ma prawo do wglądu w swoje dane, poprawiania ich oraz wniesienia żądania o zaprzestaniu ich wykorzystywania do celów związanych z realizacją zamówienia.


Przejdź do strony głównej
Oprogramowanie sklepu shopGold.pl